Haber

Seçim ona fatura edildi! Engin Özkoç, Onural Adıgüzel’e sahip çıktı: Erkek gibi adam

14 Mayıs seçimlerinde CHP’nin sisteminin tıkanması eleştirileri de beraberinde getirdi. Oyakşam oySosyal medyada sonuç ekranını yayınlamadığı yönündeki eleştirilere yanıt veren CHP Bilgi ve Bağlantı Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı. Fahri İsim Güzel “Cumhuriyet Halk Partisi olarak herkesin erişebileceği bir seçim sonuç ekranı yayınlama taahhüdünde bulunmadık.” Adıgüzel daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevden alındı.

“ADIGÜZEL ADAM GİBİ”

KRT TV’nin canlı yayınına bağlanan CHP Küme Başkan Yardımcısı Engin Özkoç, Fahri İsim Güzel ‘nin görevini sonuna kadar yaptığını, Kılıçdaroğlu’nun da elini rahatlatmak için görevden ayrıldığını belirtti. Özkoç, “Şimdi suçlu bu diyorlar. Fahri İsim Güzel dır-dir . Buradan söylüyorum, gözlerinizin içine bakarak, Fahri Adıgüzel adamdır, Fahri Adıgüzel görevini sonuna kadar yapmış adamdır, Fahri Adıgüzel görevini hiç ihmal etmeyen bir arkadaşımızdır.

“BÖYLE İĞRENÇ BİR KAMPANYA BAŞLAMAZ”

Fahri Adıgüzel bizim onurlu ve gururlu bir arkadaşımızdır. Ama onun hakkında böyle bir linç kampanyası başlatıldı, şimdi diyeceğim ki FETÖ’cüler bunu yapıyor, Erdoğan’ın dediği gibi olacak. Yani böyle iğrenç bir kampanya başlatılmaz. Yani Onursal üzerinden “Ya Cumhuriyet Halk Partisi bu işi beceremezse” lafını getirmeye çalıştıklarını söylemek istiyorlar. Fahri de diyor ki bu benimle ilgili bir şeyse kardeşim başkanımın elini çekerim.”

haber-eskil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu