Haber

Pendikspor’da istifa

Pendikspor’u sosyal medyada en çok konuşulan kulüpler arasına sokan kulübün yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Onur Durası istifa ettiğini açıkladı. Durasi’nin istifası; kulüpte uygulanan yeni sistem ve fikir ayrılıkları.

Stadyum ve TFF ilişkileri, basın ve halkla ilişkiler, taraftardan sorumlu yöneticilik gibi misyonlar üstlenen ve başarılı çalışmalarıyla kulübü sosyal medyada zirveye taşıyan Onur Durası’nın istifa kararı gündeme gelmişti. hem kulüp hem de taraftarlar üzerinde şok edici bir etki. . Durası, bu kararı görüş ayrılıkları nedeniyle aldığını açıkladı.

KURUMSAL BAĞLANTI EKSİKLİĞİ VE FARKLILIKLAR

Onur Durası, ayrılık ilişkilerini sosyal medya hesabından yayınladığı bir veda mektubuyla dile getirdi: “Onur, gurur ve karşılıksızlıkla Pendikspor ailesinin bir ferdi olarak uzun süredir yürüttüğüm yöneticilik koltuğundan ayrılma vaktim geldi. Her yönetimin barışçıl bir aile ortamında uzun süre şampiyonluklar kazanarak tarihe geçmesi mümkün olmamıştır. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz. Pendikspor’daki görevimden stat ve TFF menfaatleri, basın ve kamuoyu ile olan ilişkilerim, taraftardan sorumlu yöneticilik görevlerim ve yeni sisteme uyumsuzluğum, kurumsal yapı eksikliğim nedeniyle yöneticilik görevlerimden istifa ediyorum. temas ve anlaşmazlıklar. Kulübümüze bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Hakkınızı helal edin.”

TARAFTAR İSTİFAYI KABUL ETMİYOR

Onur Durası da grup taraftarlarına duygu yüklü sözlerle seslendi: “Takımımızın lokomotifi, güç kaynağımız Pendik’in yegane destekçisi Magnifico ailesidir. 7’den 70’e her ferdiyle kenetlendiğim, beraber güldüğüm, beraber yattığım, beraber kızdığım o sıcacık aile. Hepinizi yürekten seviyor ve saygı duyuyorum. Düşme hattında bile bize destek olan şampiyonanın baş mimarlarına teşekkür ediyorum. Küçüğünden büyüğüne helal olsun. Bu bir ayrılık değil, artık Magnifico üyesiyim.” Onur Durasi’nin vedasına hayranlarından çok sayıda açıklama yağdı. “İstifayı kabul etmiyoruz”, “Durasi’nin ayrılmasını kabul etmiyoruz” şeklinde yorumlar yazan Magnifico üyeleri, Durasi’ye destek mesajları yağdırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu