Haber

Icardi gidiyor mu? Metin Öztürk’ten Galatasaray taraftarını üzecek sözler

galatasaray İkinci Lider Metin Öztürk, Icardi transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Transferin zor olduğunu belirten Öztürk, Suudi Arabistan’ın atılım yılı ilan edildiğini ve 100-200 milyon euroluk bir bütçe için teklifler alındığını belirtti. Ancak Icardi’nin Galatasaray’da kalmak istediğini söyleyen Öztürk, transferin kısa sürede netleşeceğini açıkladı.

“BU PARALARLA BAŞARACAĞIZ”

Metin Öztürk, Mauro Icardi’nin transferi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Suudi Arabistan bu yılı atılım yılı ilan etti. 20 takıma 1’er milyar dolar verildiği söyleniyor. 100-200 milyon gibi bir bütçeye gidiyorlar. Bir oyuncu için euro. Bu para teklif edilirse baş edemeyiz.”

“ICARDI KALMAK İSTİYOR”

Arjantinli yıldızın Galatasaray’da kalmak istediğini belirten Öztürk, “Icardi burada kalmak istiyor. Başkanımız Erden Timur hocamız onu herkes istiyor. Ekonomik fedakarlık dahil hepimiz hazırız. Duygusal anlamda birinciyiz. işin tarafı.”

“KISA ZAMANDA BELİRLENECEK”

Son olarak Icardi’nin geleceğinden bahseden Metin Öztürk, “Avrupa’da oynamaya devam etmek istiyorsa bizimle oynayacak. Sponsor görüşmelerimiz devam ediyor. Başkanımız da bu konuda ilerleme kaydetti. Öndeyiz. işin duygusal tarafı 1 hafta 10 gün sonra netleşir.”

haber-suhut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu