Yaşam

Breena Bard’dan ödüllü bir çizgi roman: Göldeki Evin Gizemi

Birbirine zıt karakterlere sahip iki genç kızın ortasında dostluk köprüleri kurarak gizemli bir maceranın peşine düşen bu ödüllü eser, polisiye filmlerine şapka çıkartan kurgusuyla göz dolduruyor.

Önyargıların duygularımızı, düşüncelerimizi ve hayatın her alanında verdiğimiz kararların seyrini hızla etkileyebileceğini vurgulayan; Anlamadan ve dinlemeden veya uygun şekilde araştırıp sorgulamadan bir bahis hakkında hüküm vermememiz gerektiğini hatırlatır.

Orta halli ailelerin huzur içinde tatillerini geçirdikleri bir göl kenarı kasabası, Chicago’lu ünlü bir mimarın şehrin en keyifli yerinde model eşi için tasarlayıp yaptırdığı muhteşem bir konak, Kasaba halkıyla Chicago ileri gelenlerini bir araya getiren kalabalık bir parti, Ve Tüm gözler Sand Lake’te Dikkatleri üzerine çeken gizemli bir ortadan kaybolma hikayesi…

Etkileşimli bir macera

Okurları sırlarla örülü bir hikâyenin ortasına çeken Göldeki Köşk’ün Sırrı; İçimizdeki dedektifi uyandırmakla kalmayıp polisiye olaylar hakkında düşünmeye ve yazmaya teşvik eden interaktif bir macera vaat ediyor.

Sayfa: 256

Kitap ne diyor…

Gabby, ailesiyle birlikte göl kenarındaki konutlarında tatildedir. İnzivada bir hafta geçirecek ve yeni polisiye romanlarının tadını çıkaracak. Ancak yeni komşularının kızı Paige ile tanıştığında planları suya düşer.

Karmaşık şeyler…

Hayal güçlerinin de etkisiyle ikilinin kafaları soru işaretleriyle dolar. Konağın sırrını çözmek için ipuçları ararken bir yandan da Gabby’nin bir süredir üzerinde çalıştığı polisiye romanın temellerini atıyorlar. Ancak ipuçlarının ortasında, asla şüpheye düşmeyecek tanıdık bir yüzle karşılaşınca işler karışır.

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

haberhocalar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu