Haber

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Fatma Öncü, Karaçoban’da seçmenlerle buluştu

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Fatma Öncü, Karaçoban’a indi. AK Parti Karaçoban İlçe Teşkilatı tarafından karşılanan Öncü, ilçede esnaf ve vatandaşları ziyaret ederken yaptığı ziyaretlerde vatandaşlara seslendi ve seçimlere çok az bir süre kaldığını hatırlatarak destek istedi.

Öncü, “Türkiye’nin en kıymetli seçimine sayılı günler kaldı. Pazar günü ülkemiz için çok değerli bir gün. Oyumuzu kullanırken Türkiye nereden çıktı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sözlerini nasıl tuttu” dedi. AK Parti’nin millet için yaptıklarını tek tek anlatarak, “Bugüne kadar elde ettiğimiz kazanımları düşünmeliyiz. 85 milyonluk Türkiye’nin istikrarla yoluna devam edeceğine inanıyorum. Güçlü ve kardeş bir Türkiye’yi hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Bunun için Pazar günü hem Cumhurbaşkanımıza hem de partimize büyük bir destek istiyoruz” dedi.

14 Mayıs seçimlerine çok az bir süre kaldığını hatırlatan Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakan Yardımcısı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Fatma Öncü, seçim kampanyalarında gördükleri iltifattan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Bugün biz bir cumhurbaşkanımız olsun recep tayyip erdoğan allah yar ve yardımcımız olsun 2001 yılında cumhurbaşkanımız ülkeye geldiğimizde zaman ayırdığında ülkemiz ımf bataklığındaydı. Allah başımızdan eksik etmesin inşallah en iyi şekilde destekleyeceğiz ve 14 Mayıs’ta yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Türkiye’nin daha da gelişmesi ancak AK Parti ile mümkündür. Alternatifsiz bir siyasi irademiz olduğunu herkes biliyor. Biz sandıktan galip çıkacağız.” – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu